Savo veiklą „Rotomaster“ pradėjo 1978 m. kaip alternatyvi originalių turbokompresorių tiekėja. 2002 m. „Rotomaster“ atsinaujino, be jau veikiančių įrenginių savo gamyklose įdiegusi naują mechaninio apdirbimo įrangą. Nuo to laiko įmonė sparčiai plėtojo savo veiklą, siekdama tiekti kokybiškus sukomplektuotus turbokompresorius, techninės priežiūros rinkinius ir detales.

„Rotomaster“ yra pagal ISO standartus sertifikuota įmonė, atitinkanti šiam rinkos segmentui keliamus aukštos gamybos kokybės reikalavimus; įmonė visuomet laikosi šių standartų plėtodama savo veiklą, todėl šiame pramonės sektoriuje ji pripažįstama kaip aukščiausio lygio gamintoja. Visame pasaulyje „Rotomaster“ siūlo platų dyzeliniams ir benzininiams specialiosios paskirties, pramoninių ir komercinių transporto priemonių, taip pat laivų, lengvųjų sunkvežimių ir keleivinių lengvųjų automobilių varikliams skirtų gaminių asortimentą.

Itin daug dėmesio, skiriama projektavimui, gamybos lankstumui, medžiagų bandymams, kokybės užtikrinimui ir techninei paramai, padėjo „Rotomaster“ pasiekti tai, kuo ji šiandien gali didžiuotis kaip antrinės rinkos lyderė. Unikalioje nuosavoje bandymų laboratorijoje „Rotomaster“ kuria technologinius sprendimus antrinei rinkai ir originalios įrangos gamintojams. Ypatingą dėmesį skirdama smulkmenoms ir užtikrindama nepriekaištingą klientų aptarnavimą, „Rotomaster“ drąsiai žvelgia į ateitį ir siekia užtikrinti veiksmingą antrinei rinkai skirtų gaminių platinimą visame pasaulyje.

Apie