Geometrijos Valymas

Jei atsirado galios trūkumas – tai gali būti neveikiančios ar užstrigusios geometrijos pasekmė.

 Geometrijos žiedas turbinoje reguliuoja Turbinos ašies greitį tuo pačiu reguliuodamas „Turbinos užpūtimą“ prie tam tikrų variklio apsukų. Geometrijos žiedo darbas yra nukreipti išmetamąsias dujas į turbinos sparnuotę taip padidindamas turbinos ašies greitį arba atidaryti ir praleisti dujas šalia sparnuotės – tokiu būdu sumažindamas turbinos ašies greitį.

 Dėl reikalingo efektyvumo ir tikslaus koregavimo, geometrijos žiedo dalys yra labai tikslios.

 

 Užvedus automobilį, kol variklis yra šaltas kompiuteris įpurškia daugiau kuro nei būdamas šiltas, tai reiškia daugiau dūmų ir suodžių. Suodžiai nusėda ant vidinių turbinos sienelių tame tarpe ir ant Geometrijos žiedo. Jei šaltų užvedimų yra daug, arba mašina naudojama trumpoms kelionėms po miestą, tuomet Turbina retai įšyla iki darbinės temperatūros, kad galėtų išdeginti suodžius. Taip bėgant laikui suodžių sluoksnis didėja, Geometrija pradeda strigti, kol galiausiai visai užstringa. Kai geometrija užstrigusi - kompiuteris nebe suvaldo teisingo kuro/oro mišinio, kas reiškia dar daugiau suodžių!

Jei problema pastebėta anksti, gero prasilėkimo autostradoje turėtų pakakti problemai išspręsti. Bet jei tai nepadeda ir masina vis „Pakimba“ tuomet reikia mechaniškai valyti geometriją.

 Mes galime pasiūlyti Geometrijos valymo paslaugą, šiai problemai išspręsti.

 Tiesiog atsiuskite mums savo Turbiną. Mes išrinksime Turbiną iki geometrijos, po to išrinksime ir pačią geometriją. Išvalytą ir nupoliruotą Geometriją suriksime atgal, sureguliuosime Turbiną iš naujo ir išsiūsime Jums atgal. Paslaugos kaina 50 eur.

Kartais neveikiančios geometrijos priežastis būna aktuatorius. Tuomet mes galime pakeisti aktuatorių arba kai kuriais atvejais suremontuoti jūsų seną.

 

gallery/turbocharger-vnt-nozzle-ring