Turbinų Remontas
gallery/53039880006
gallery/roto chra

Turbo Remontas, Restauruota ar Atnaujinta Turbina

 

Jei Jūs turite sugedusią Turbiną, tai akivaizdu - reikia remontuoti. Iš pirmo žvilgsnio gana paprasta - tiesa ?

Jūs turite ne tik išsirinkti patikimą remonto kompaniją, bet ir gerai žinoti ką Jūs gaunate už savo pinigus.

Turbokompresoriai yra brangūs ir šioje vietoje lengva apsigauti - reikėtų būti itin atidiems. Jūsų turbina buvo SUREMONTUOTA, RESTAURUOTA ar ATNAUJINTA ?

Taigi kas tai yra

TURBOREMONTAS, RESTAURUOTA IR ATNAUJINTA TURBINA

 

Turboremontas​ - tai ir yra būtent tai - remontas. Jūsų turbina sugedo - reiškia turbinos vidinės dalys yra susidėvėję ar sulūžę. Turboremontas​ tai ir yra sugedusios dalies pakeitimas, nieko daugiau. Tai pats pigiausias remontas rinkoje. Turbina vėl veikianti ir visi laimingi ? Kiek toks remontas atlaikys, niekas negali pasakyti - greičiausiai iki kol suges kita sena turbinos detalė. 

 

 

Restauruota turbina​ - tai kai turbina yra pilnai išardoma. Kiekviena turbinos dalis įskaitant Kompresiriaus korpusą, Turbinos korpusą, Kompresoriaus sparnuotę, Turbinos ašį-sparnuotę, guoliavietę ir t.t. yra nuodugniai patikrinami ar nėra pažeidimų, ar nusidėvėjimas ir tolerancia atitinka Gamintojo nustatytus reikalavimus.

​Jei randami pažeidimai ar peržengiamos tolerancijos ribos - tokios dalys yra išmetamos ir keičiamos naujomis pakaitinėmis dalimis. VISAIS​ atvejais visi turbinos guoliai ir sandarikliai turi būti išmetami. Restauruota turbina NEGALI būti surenkama su senais guoliais ar tarpikliais.

Tik tuomet kai visos dalys yra patikrintos, reikamos dalys pakeistos, turbina perrinkta naudojant naujus guolius ir tarpiklius, išbalansuota ir aktuatorius išnaujo sukalibruotas galima sakyti, kad turbina ​Restauruota.

 

 

Atnaujinta turbina​  - tai, kai visos dalys su dylančiais vidiniais paviršiais yra pakeičiamos visiškai NAUJOMIS pakaitinėmis dalimis.  ​Atnaujintame​ turbokompresoriuje iš senos turbinos lieka tik kompresoriaus/turbinos korpusas(sparnuočių gaubtai) ir vakuuminis arba elektrinis aktuatorius.

​                    Viduriai, dar plačiai žinomi kaip CHRA arba turbinos Kartridžas, yra pakeičiami naujais.  CHRA/ Kartridžas - tai pilnai surinktas mazgas su nauja kompreoriaus sparnuote, nauju sandarinimo dangteliu, nauju guolio korpusu, nauja turbinos ašele/sparnuote ir be abejonės su naujais guoliais. Naujas CHRA/ Kartridžas yra išbalansuotas ir patikrintas gamykloje.  Taigi ant tokio naujo CHRA/Kartridžo uždedami prieš tai gerai išvalyti Kompresoriaus/Turbinos korpusai ir iš naujo sukalibruojamas aktuatorius ir taip gauname Atnaujintą Turbokompresorų.

 

 

Tai yra pagrindiniai ir esminiai skirtumai tarp darbų kurie gali būti atlikti Jūsų turbinai. Kiekviena savo reputaciją branginanti kompanija visada pasakys kokie darbai turi būti atlikti jūsų turbinai ir kokie darbai buvo atlikti - Remontas, Restauracija ar Atnaujinimas.

​Restauruota turbina už mažiau nei 180 Eur turėtų būti įtartina, lygiai taip pat ir Turbinos Remontas už 240 Eur. Turint uomenyje, kad eiliniam žmogui yra sunku numanyti koks remontas buvo atliktas ir ką Jis gauna už savo pinigus - yra viena išeitis - tai Naujas arba Atnaujintas Turbokompresorius. 

 

"Rturbo" servise mes rekomenduosime savo klientui, koks yra geriausias turbo remontas, kai atliksime išsamų sugadintos turbinos patikrinimą. Jei jūsų Turbina yra labai sudėvėta ar sugadinta, tada "Turboremontas“ nėra pats geriausias pasirinkimas. Tuo pačiu metu, jei jūsų turbinos viduriai 90% pažeisti, būtų verta apsvarstyti, ar jūsų turbokompresoriaus „Restauravimas“ naudojant porą senų dalių yra ekonomiškai efektyvus, gal geriau dadėti keletą „EUR“ ir turėti visiškai „Atnaujintą“ turbokompresorių. Neįmanoma reklamuoti restauravimo tik už 160 EUR, prieš tai neatlikus defektacijos. Dėl šios priežasties mes "Rturbo" NIEKADA nepasakysime kainos prieš tai nepatikrinę turbinos. Dėl to jūs niekada nebūsite nustebinti išaugusios remonto kainos. Visas kainas ir darbus visada deriname su Klientu.

 

Iš "Rturbo" daugiametės patirties galime pasakyti kad vidutinė VW TDI turbinos remonto kaina yra 200 EUR . Pilnai Atnaujinto turbokompresoriaus kaina daugumai "Garrett" VNT Turbo sumontuotų daugeliui "TDi" transporto priemonių šiandien, vidutiniškai siekia 230 eur, Jei mes turime daugiau turbo komponentų, kurie gali būti pakartotinai naudojami, atitinkamai ir kaina sumažės. Pats paprasčiausias remontas Garrett be VNT, kai reikalingi tik nauji guoliai ir sandarikliai, bus 110 eur.

 

 

Būdami auto pramonėje nuo 2002 m , mes manome, kad esame geriausi žmonės, galintys patarti jūsų turbo klausimais. Mes turime atsirinkę mažą tiekėjų grupę, kuri gamina tik aukščiausios kokybės turbo dalis. Mes matėme daug šokiruojančiai prastos kokybės "Turbo" dalių ir po daugelio metų bandymų ir naudojimo, naudojame tik tas dalis, kurios, mūsų manymu, atitinka arba viršija originalių turbinų dalių kokybę. Žinoma, jei tik norite, galite naudoti Orginalias atsargines dalis, mes kartu su mūsų OE tiekėjais padarysime viską, kad šis noras taptų realybe.